JÍDELNA A STRAVOVÁNÍ

Základní škola COMPASS disponuje vlastní kuchyní, ve které připravujeme obědy pro děti i pedagogy. Nakupujeme několikrát týdně, abychom zaručili čerstvost všech surovin. Jídelníček splňuje spotřební koš dětí mladšího školního věku a obsahuje všechny důležité složky jako ryby, luštěniny, maso (odebírané od místního řezníka), zeleninu a ovoce a samozřejmě dostatek tekutin.

V jídelně je vždy dbáno na hygienu a etiketu při stolování.

Poplatek za oběd, ranní a odpolední svačinu a pitný režim v naší školní jídelně činí 80 Kč,- za den a hradí se předem na celý měsíc.

Vyzvedávání obědů je možné v době oběda od 12.00 do 13.00 hodin.

Pokud je oběd zrušen do 12.00 hod. předchozího dne absence, je poplatek za něj vratný. Pro rušení školních obědů volejte paní kuchařku Renatu Zemanovou na telefon: +420 603 967 675.

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".

Volná místa

V současné chvíli máme jedno volné místo v první a ve čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci "Zápisy".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče